II Liga - East13. hafta
Saat kesinleşti(24 Eki 10:00 UTC)
Rekord Bielsko-Biała vs
Resovia Rzeszów
Stadion BTS Rekord
(24 Eki 10:00 UTC)Stadion BTS Rekord
Taraftar nabzı
49%
Beraberlik
26%
25%
Maç önü & İstatistik
Resmi maç verileri · Bağımsız analiz
Genel Bakış
Galibiyet Oranı
%40
Rekord Bielsko-Biała
%0
Resovia Rzeszów
Maç Başı Atılan Gol
1.2
Rekord Bielsko-Biała
0.6
Resovia Rzeszów
Maç Başı Yenilen Gol
1.2
Rekord Bielsko-Biała
1.7
Resovia Rzeszów
Rekord Bielsko-BiałaEv Sahibi
Son 5 Maç (Genel):
MBMGG
Son 4 İç Saha:
BGMG
Resovia RzeszówDeplasman
Son 5 Maç (Genel):
BMBMM
Son 5 Deplasman:
MMBBM
Gol Trendleri (Son 10 Maç)
Karşılıklı Gol (KG Var %)
%50
%40
2.5 Gol Üstü
%60
%40
2.5 Gol Altı %
%40
%60
Kalesini Gole Kapattı
2/10
1/10
Gol Atamadı
3/10
6/10
Süren seriler
- 33 maçtır kazanamıyor
- 1111 maçtır kazanamıyor
Maçın Bağlamı
- Son maçında Znicz Pruszków takımına 1–0 kaybeden Rekord Bielsko-Biała, bu karşılaşmaya mağlubiyetle geliyor.
- Resovia Rzeszów son beş maçta kazanmayı başaramadı.
- Hücumda sıkıntı yaşayan Resovia Rzeszów, bu seride 1 gol atabildi.
Takımların son resmi müsabakalarından derlenmiştir. Bahis veya yönlendirme içermez; objektif istatistik amaçlıdır.
Doğrulanmış KaynakHatalı veri bildir →
Kapsam: yalnızca resmi müsabakalarBilgilendirme amaçlıdır; bahis tavsiyesi değildir ve sonuç garantisi vermez.
İlk 11'ler henüz açıklanmadı
Kadrolar genellikle başlamadan kısa süre önce açıklanır.
Diğer II Liga - East maçları
Tümünü gör →13. hafta ·
Lechia Zielona Góra vs Górnik Łęczna
13. hafta ·
Hutnik Kraków vs Olimpia Grudziądz
13. hafta ·
Chojniczanka Chojnice vs Legia Warszawa II
· Stadion Miejski Chojniczanka 1930
13. hafta ·
Stal Stalowa Wola vs Sandecja Nowy Sącz
· Stadion Stali Stalowa Wola
13. hafta ·
Avia Świdnik vs Znicz Pruszków
13. hafta ·
Tychy 71 vs Podhale Nowy Targ
· Tychy City Stadium
Sık sorulan sorular
- Rekord Bielsko-Biała vs Resovia Rzeszów ne zaman?
- Rekord Bielsko-Biała vs Resovia Rzeszów, 24 Ekim 2026 Cumartesi 10:00 UTC tarihinde başlayacak.
- Rekord Bielsko-Biała vs Resovia Rzeszów nerede oynanıyor?
- Rekord Bielsko-Biała vs Resovia Rzeszów maçı Stadion BTS Rekord stadyumunda oynanacak.
- Rekord Bielsko-Biała vs Resovia Rzeszów hangi turnuvada?
- Rekord Bielsko-Biała vs Resovia Rzeszów maçı II Liga - East bünyesinde oynanacak.
- Rekord Bielsko-Biała vs Resovia Rzeszów maçına ne kadar kaldı?
- Rekord Bielsko-Biała vs Resovia Rzeszów 24 Ekim 2026 Cumartesi 10:00 UTC tarihinde başlıyor. Sayfanın üstündeki geri sayım kalan süreyi canlı gösterir.
Yerel başlama saatleri
| New York (GMT-4) | 24 Eki Cmt 06:00 |
|---|---|
| Los Angeles (GMT-7) | 24 Eki Cmt 03:00 |
| Birleşik Krallık (GMT+1) | 24 Eki Cmt 11:00 |
| Orta Avrupa (GMT+2) | 24 Eki Cmt 12:00 |
| Hindistan (GMT+5:30) | 24 Eki Cmt 15:30 |
| Japonya (GMT+9) | 24 Eki Cmt 19:00 |
| Sidney (GMT+11) | 24 Eki Cmt 21:00 |
| Brezilya (GMT-3) | 24 Eki Cmt 07:00 |