III Liga - Group 2II Grubu · 14. hafta
Saat kesinleşti(24 Eki 11:00 UTC)
Lipno Stęszew vs
Gedania Gdansk
(24 Eki 11:00 UTC)
Taraftar nabzı
67%
Beraberlik
14%
19%
Maç önü & İstatistik
Resmi maç verileri · Bağımsız analiz
Genel Bakış
Galibiyet Oranı
%20
Lipno Stęszew
%10
Gedania Gdansk
Maç Başı Atılan Gol
1.2
Lipno Stęszew
1.5
Gedania Gdansk
Maç Başı Yenilen Gol
2.1
Lipno Stęszew
2.2
Gedania Gdansk
Lipno StęszewEv Sahibi
Son 5 Maç (Genel):
GGMBM
Son 4 İç Saha:
GMMM
Gedania GdanskDeplasman
Son 5 Maç (Genel):
BGBMB
Son 5 Deplasman:
GMBMB
Gol Trendleri (Son 10 Maç)
Karşılıklı Gol (KG Var %)
%70
%80
2.5 Gol Üstü
%60
%70
2.5 Gol Altı %
%40
%30
Kalesini Gole Kapattı
1/10
1/10
Gol Atamadı
2/10
2/10
Süren seriler
- 33 maçtır yenilmiyor
Maçın Bağlamı
- Lipno Stęszew son beş maçta iki maç kazanırken Gedania Gdansk bir maçtan galibiyetle ayrıldı.
- Lipno Stęszew bu maça Kalisz karşısında aldığı 1–0 galibiyetle geliyor.
- Gedania Gdansk üç maçtır yenilmiyor.
Takımların son resmi müsabakalarından derlenmiştir. Bahis veya yönlendirme içermez; objektif istatistik amaçlıdır.
Doğrulanmış KaynakHatalı veri bildir →
Kapsam: yalnızca resmi müsabakalarBilgilendirme amaçlıdır; bahis tavsiyesi değildir ve sonuç garantisi vermez.
İlk 11'ler henüz açıklanmadı
Kadrolar genellikle başlamadan kısa süre önce açıklanır.
Diğer III Liga - Group 2 maçları
Tümünü gör →II Grubu · 14. hafta ·
Bałtyk Koszalin vs Elana Toruń
II Grubu · 14. hafta ·
Chemik Bydgoszcz vs Unia Swarzędz
II Grubu · 14. hafta ·
Luzino vs Lech Poznań II
II Grubu · 14. hafta ·
Kotwica Kórnik vs Wda Świecie
II Grubu · 14. hafta ·
Victoria Września vs Noteć Czarnków
II Grubu · 14. hafta ·
Stargard Szczeciński vs Grom Nowy Staw
Sık sorulan sorular
- Lipno Stęszew vs Gedania Gdansk ne zaman?
- Lipno Stęszew vs Gedania Gdansk, 24 Ekim 2026 Cumartesi 11:00 UTC tarihinde başlayacak.
- Lipno Stęszew vs Gedania Gdansk hangi turnuvada?
- Lipno Stęszew vs Gedania Gdansk maçı III Liga - Group 2 bünyesinde oynanacak.
- Lipno Stęszew vs Gedania Gdansk maçına ne kadar kaldı?
- Lipno Stęszew vs Gedania Gdansk 24 Ekim 2026 Cumartesi 11:00 UTC tarihinde başlıyor. Sayfanın üstündeki geri sayım kalan süreyi canlı gösterir.
Yerel başlama saatleri
| New York (GMT-4) | 24 Eki Cmt 07:00 |
|---|---|
| Los Angeles (GMT-7) | 24 Eki Cmt 04:00 |
| Birleşik Krallık (GMT+1) | 24 Eki Cmt 12:00 |
| Orta Avrupa (GMT+2) | 24 Eki Cmt 13:00 |
| Hindistan (GMT+5:30) | 24 Eki Cmt 16:30 |
| Japonya (GMT+9) | 24 Eki Cmt 20:00 |
| Sidney (GMT+11) | 24 Eki Cmt 22:00 |
| Brezilya (GMT-3) | 24 Eki Cmt 08:00 |