İçeriğe geç

MatchCountdown

Takımların için başlama ve gol bildirimi — ücretsiz

İndir
Primeira Liga · 9. hafta

Sporting CP vs Academico Viseu

İstatistikler, maç akışı, kadrolar ve özetPrimeira Liga 9. hafta

Primeira Liga · 9. hafta(25 Eki 20:30 UTC)Estádio José Alvalade
Sporting CP

Devam ediyor

Son form

Sporting CP

Form puanı 8/15

Academico Viseu

Form puanı 12/15

Puan durumu

#OGBMAVP
1FC Porto9900+1727
2Benfica8611+1719
3Sporting CP8530+1118
4Santa Clara8530+818
5Arouca9522+517
6Académico de Viseu8422+114
7Gil Vicente9423+114
8Braga8323-111
9Moreirense9324-511
10Alverca9324011
11Estrela9243-310
12Vitória de Guimaraes922508
13Maritimo9225-108
14FC Famalicao8143-17
15Rio Ave8215-97
16Casa Pia9216-127
17C.D. Nacional8116-94
18Estoril9027-102

Mekân

Estádio José Alvalade

Diğer Primeira Liga maçları

Tümünü gör →

Spora göre bugün

436 karşılaşma, 8 sporBu Hafta →

Sık sorulan sorular

Sporting CP vs Academico Viseu ne zaman?
Sporting CP vs Academico Viseu 25 Ekim 2026 Pazar 20:30 UTC tarihinde başladı ve şu anda oynanıyor.
Sporting CP vs Academico Viseu nerede oynanıyor?
Sporting CP vs Academico Viseu şu anda oynanıyor: Estádio José Alvalade.
Sporting CP vs Academico Viseu hangi turnuvada?
Sporting CP vs Academico Viseu maçı Primeira Liga bünyesinde oynanacak.