İçeriğe geç

MatchCountdown

Takımların için başlama ve gol bildirimi — ücretsiz

İndir
Serie A · 10. hafta

Bologna vs Monza

İstatistikler, maç akışı, kadrolar ve özetSerie A 10. hafta

Serie A · 10. hafta(31 Eki 14:00 UTC)Stadio Renato Dall'Ara
Bologna

Devam ediyor

Monza

Son form

Bologna

Form puanı 10/15

Monza

Form puanı 6/15

Puan durumu

#OGBMAVP
1Internazionale9810+1525
2Lazio9810+1525
3AS Roma9630+1521
4Como9621+920
5AC Milan9531+718
6Frosinone9522+817
7Napoli9423+614
8Juventus9423+114
9Torino9414013
10Cagliari9414-513
11Bologna9324011
12Atalanta9324-111
13Genoa9315-510
14Lecce9306-99
15Sassuolo9225-88
16Monza9216-67
17Udinese9126-95
18Fiorentina9126-105
19Parma9126-105
20Venezia9108-133

Mekân

Stadio Renato Dall'Ara

Diğer Serie A maçları

Tümünü gör →

Spora göre bugün

762 karşılaşma, 7 sporBu Hafta →

Sık sorulan sorular

Bologna vs Monza ne zaman?
Bologna vs Monza 31 Ekim 2026 Cumartesi 14:00 UTC tarihinde başladı ve şu anda oynanıyor.
Bologna vs Monza nerede oynanıyor?
Bologna vs Monza şu anda oynanıyor: Stadio Renato Dall'Ara.
Bologna vs Monza hangi turnuvada?
Bologna vs Monza maçı Serie A bünyesinde oynanacak.