İçeriğe geç

MatchCountdown

Takımların için başlama ve gol bildirimi — ücretsiz

İndir
Süper Lig · 10. hafta

Kocaelispor vs Rizespor canlı skor: 0–0

İstatistikler, maç akışı, kadrolar ve özetSüper Lig 10. hafta

Süper Lig · 10. hafta
Canlı · 73'

Maç özeti

Kocaelispor 0–0 Çaykur Rizespor — maç hâlâ oynanıyor.

Maç akışı

  1. 16'Mahamadou Susoho
  2. 30'Ugur Kaan Yildiz
  3. 44'Gennaro Borrelli
  4. 45'Ali Sowe · Gennaro Borrelli yerine
  5. 45'Ahmed Kutucu · Adedire Mebude yerine
  6. 63'Daniel Agyei · Gonçalo Santos Sousa yerine
  7. 63'Ege Bilim · Mahamadou Susoho yerine
  8. 66'Valentin Mihaila · Emrecan Bulut yerine
  9. 70'Modibo Sagnan

Son form

Kocaelispor

Form puanı 9/15

Çaykur Rizespor

Form puanı 4/15

Puan durumu

#OGBMAVP
1Galatasaray10811+1125
2Amed SFK9621+1020
3Trabzonspor9612+1419
4Besiktas9603+818
5Fenerbahce9513+1516
6Kasimpasa9441+416
7Kocaelispor9504+215
8Erzurum BB9423-414
9Çorum FK9414+313
10Goztepe9333+312
11Alanyaspor9333-212
12Istanbul Basaksehir9324-211
13Caykur Rizespor9315-410
14Gaziantep FK9225-68
15Konyaspor10226-78
16Genclerbirligi9225-118
17Samsunspor9117-134
18Eyupspor9108-213

Mekân

Yıldız Entegre Kocaeli Stadyumu

Diğer Süper Lig maçları

Tümünü gör →

Spora göre bugün

791 karşılaşma, 7 sporBu Hafta →

Sık sorulan sorular

Kocaelispor vs Rizespor ne zaman?
Kocaelispor vs Rizespor 31 Ekim 2026 Cumartesi 13:00 UTC tarihinde başladı ve şu anda oynanıyor.
Kocaelispor vs Rizespor nerede oynanıyor?
Kocaelispor vs Rizespor şu anda oynanıyor: Yıldız Entegre Kocaeli Stadyumu.
Kocaelispor vs Rizespor hangi turnuvada?
Kocaelispor vs Rizespor maçı Süper Lig bünyesinde oynanacak.