CSKA Moscow
FutbolCSKA Moscow
CSKA Moscow için planlanmış yaklaşan maç yok.
Son maçlar
10- 18 Eki·Premier LeagueMDynamo
3 – 1
CSKA MoscowM - 14 Eki·CupGCSKA Moscow
4 – 0
FC RostovG - 11 Eki·Premier LeagueGCSKA Moscow
3 – 0
Rodina MoskvaG - 4 Eki·Friendlies ClubsGCSKA Moscow
3 – 1
Arsenal TulaG - 27 Eyl·Friendlies ClubsMCSKA Moscow
1 – 3
Nizhny NovgorodM - 17 Eyl·Premier LeagueGDinamo Makhachkala
1 – 3
CSKA MoscowG - 12 Eyl·Premier LeagueBCSKA Moscow
1 – 1
RubinB - 5 Eyl·Premier LeagueGZenit
1 – 2
CSKA MoscowG - 1 Eyl·CupMFC Rostov
2 – 0
CSKA MoscowM - 28 Ağu·Premier LeagueBAkron
2 – 2
CSKA MoscowB
Takım Performansı ve Sezon Trendleri
CSKA Moscow · son 10 resmi maç analizi
Galibiyet Oranı
%50(5/10)
Maç Başı Atılan Gol
1.9
Maç Başı Yenilen Gol
1.3
Karşılıklı Gol (KG Var %)
%60
2.5 Gol Üstü: %70
Kalesini Gole Kapattı: 2/10 maç
Gol Atamadı: 2/10 maç
Form Dağılımı
Son 5 İç Saha:
GGBGM
Son 5 Deplasman:
MGGMB
Veri Bağlamı ve KapsamKapsam: yalnızca resmi müsabakalar
Değerlendirilen maç sayısı: 10 · Hazırlık maçları hariçtir.Bilgilendirme amaçlıdır; bahis tavsiyesi değildir ve sonuç garantisi vermez.
CSKA Moscow bugün saat kaçta oynuyor?
CSKA Moscow için şu anda kesinleşmiş bir maç yok. Yeni maç belli olur olmaz bu sayfa kendiliğinden güncellenir.
CSKA Moscow hakkında sık sorulan sorular
- CSKA Moscow bir sonraki maçını ne zaman oynuyor?
- CSKA Moscow için şu anda kesinleşmiş bir maç yok. Yeni maç belli olur olmaz bu sayfa kendiliğinden güncellenir.
- CSKA Moscow son maçında ne yaptı?
- Dynamo 3–1 CSKA Moscow. Oynandığı tarih: 18 Ekim 2026 Pazar 13:15 UTC. Daha eski sonuçlar yukarıda listelenir.
Son güncelleme· otomatik