Galway United
Galway United bugün saat kaçta oynuyor?
Galway United için şu anda kesinleşmiş bir maç yok. Yeni maç belli olur olmaz bu sayfa kendiliğinden güncellenir.
Takım Performansı ve Sezon Trendleri
Galway United · son 10 resmi maç analizi
Galibiyet Oranı
%30(3/10)
Maç Başı Atılan Gol
1.2
Maç Başı Yenilen Gol
1
Karşılıklı Gol (KG Var %)
%70
2.5 Gol Üstü: %40
Kalesini Gole Kapattı: 2/10 maç
Gol Atamadı: 3/10 maç
Form Dağılımı
Son 5 İç Saha:
BMBBB
Son 5 Deplasman:
MGGG
Veri Bağlamı ve KapsamKapsam: yalnızca resmi müsabakalar
Değerlendirilen maç sayısı: 10 · Hazırlık maçları hariçtir.Bilgilendirme amaçlıdır; bahis tavsiyesi değildir ve sonuç garantisi vermez.
Galway United için planlanmış yaklaşan maç yok.
Son maçlar
10- Premier Division25 EylGalway United
1 – 1
Shelbourne - Premier Division18 EylDerry City
1 – 0
Galway United - Premier Division14 EylSligo Rovers
1 – 3
Galway United - Premier Division11 EylGalway United
2 – 3
Bohemians - FAI Cup4 EylDrogheda United
1 – 2
Galway United - Premier Division28 AğuGalway United
1 – 1
Shelbourne - Premier Division21 AğuDundalk
1 – 2
Galway United - FAI Cup14 AğuGalway United
1 – 1
Bray Wanderers - Premier Division7 AğuGalway United
0 – 0
Drogheda United - Premier Division25 TemGalway United
0 – 0
Waterford
Galway United hakkında sık sorulan sorular
- Galway United bir sonraki maçını ne zaman oynuyor?
- Galway United için şu anda kesinleşmiş bir maç yok. Yeni maç belli olur olmaz bu sayfa kendiliğinden güncellenir.
- Galway United son maçında ne yaptı?
- Galway United 1–1 Shelbourne. Oynandığı tarih: 25 Eylül 2026 Cuma 18:45 UTC. Daha eski sonuçlar yukarıda listelenir.