İçeriğe geç
Orlando City II

Orlando City II

Sıradaki maç MLS Next Pro · Group Stage
Orlando City II vs Crown Legacy

yerel · Osceola County Stadium

Son 3MMMForm puanı 0/9

Maç önü

Orlando City II, son 3 maçında galibiyet alamadı. Orlando City II son 3 maçta 1 gol attı, 10 gol yedi. Crown Legacy son 5 maçta 10 gol attı, 7 gol yedi. Orlando City II son maçında Atlanta United II takımına 5–1 yenildi. Crown Legacy son maçında Chattanooga takımını 3–1 yendi.

Yaklaşan maçlar

1 yaklaşan maç
Orlando City II vs Crown Legacy

MLS Next Pro ·

Orlando City II hakkında sık sorulan sorular

Orlando City II bir sonraki maçını ne zaman oynuyor?
Orlando City II, MLS Next Pro kapsamında Crown Legacy ile karşılaşıyor. Tarih: 30 Ağustos 2026 Pazar 23:00 UTC. Sayfanın üstündeki geri sayım kendi yerel saatinize göre işler.
Orlando City II maçını nereden izleyebilirim?
Orlando City II vs Crown Legacy karşılaşmasının yayıncıları, bu sayfadaki “Nereden izlenir” bölümünde ülkelere göre listelenir.
Bu sayfada Orlando City II takımının hangi maçları var?
Tüm kulvarlardan Orlando City II takımının sıradaki 1 maçı, her biri kendi canlı geri sayımıyla; ardından da son sonuçları.
Orlando City II son maçında ne yaptı?
Atlanta United II 5–1 Orlando City II. Oynandığı tarih: 22 Ağustos 2026 Cumartesi 17:00 UTC. Daha eski sonuçlar yukarıda listelenir.
⚽ Orlando City II — Yaklaşan Futbol Maçları ve Geri Sayımlar | MatchCountdown