Saat kesinleşti(24 Eki 16:30 UTC)
Borussia Dortmund vs
Eintracht Frankfurt
Signal Iduna Park
(24 Eki 16:30 UTC)Signal Iduna Park
Taraftar nabzı
69%
Beraberlik
18%
13%
Maç önü & İstatistik
Resmi maç verileri · Bağımsız analiz
Genel Bakış
Sıra & P
#2(14p)
Borussia Dortmund
#11(8p)
Eintracht Frankfurt
Galibiyet Oranı
%50
Borussia Dortmund
%50
Eintracht Frankfurt
Maç Başı Atılan Gol
1.33
Borussia Dortmund
3
Eintracht Frankfurt
Maç Başı Yenilen Gol
0.67
Borussia Dortmund
2.17
Eintracht Frankfurt
Borussia DortmundEv Sahibi
Son 5 Maç (Genel):
GBMBG
Son 5 İç Saha:
BGGGM
Eintracht FrankfurtDeplasman
Son 5 Maç (Genel):
GMBGM
Son 3 Deplasman:
MGG
Gol Trendleri (Son 10 Maç)
Karşılıklı Gol (KG Var %)
%33
%50
2.5 Gol Üstü
%50
%83
2.5 Gol Altı %
%50
%17
Kalesini Gole Kapattı
3/6
2/6
Gol Atamadı
2/6
1/6
Goller ne zaman geliyor
AtılanYenilen0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gol akışı eksiksiz son maçlar (takım başına 6+)
Maçın Bağlamı
- İki takım da benzer bir grafikte: Borussia Dortmund son beş karşılaşmada iki, Eintracht Frankfurt iki galibiyet aldı.
- Son maçında Sabah FA takımını 2–1 mağlup eden Borussia Dortmund, bu karşılaşmaya galibiyetle geliyor.
- Savunmada zorlanan Eintracht Frankfurt, aynı dönemde 13 gol yedi.
Takımların son resmi müsabakalarından derlenmiştir. Bahis veya yönlendirme içermez; objektif istatistik amaçlıdır.
Doğrulanmış KaynakHatalı veri bildir →
Kapsam: yalnızca resmi müsabakalarBilgilendirme amaçlıdır; bahis tavsiyesi değildir ve sonuç garantisi vermez.
İlk 11'ler henüz açıklanmadı
Kadrolar genellikle başlamadan kısa süre önce açıklanır.
Puan durumu
| # | O | G | B | M | AV | P | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayern Munich | 6 | 4 | 2 | 0 | +17 | 14 |
| 2 | Borussia Dortmund | 6 | 4 | 2 | 0 | +7 | 14 |
| 3 | SC Freiburg | 6 | 4 | 1 | 1 | +9 | 13 |
| 4 | Bayer Leverkusen | 6 | 4 | 1 | 1 | +7 | 13 |
| 5 | Mainz | 6 | 3 | 1 | 2 | +4 | 10 |
| 6 | SV Elversberg | 6 | 3 | 1 | 2 | +1 | 10 |
| 7 | RB Leipzig | 6 | 3 | 0 | 3 | +5 | 9 |
| 8 | Werder Bremen | 6 | 2 | 3 | 1 | 0 | 9 |
| 9 | Hamburg SV | 6 | 3 | 0 | 3 | -9 | 9 |
| 10 | FC Augsburg | 6 | 2 | 2 | 2 | +4 | 8 |
| 11 | Eintracht Frankfurt | 6 | 2 | 2 | 2 | -6 | 8 |
| 12 | FC Cologne | 6 | 2 | 1 | 3 | -3 | 7 |
| 13 | VfB Stuttgart | 6 | 2 | 0 | 4 | -2 | 6 |
| 14 | TSG Hoffenheim | 6 | 2 | 0 | 4 | -3 | 6 |
| 15 | Schalke 04 | 6 | 1 | 2 | 3 | -3 | 5 |
| 16 | SC Paderborn 07 | 6 | 1 | 2 | 3 | -4 | 5 |
| 17 | 1. FC Union Berlin | 6 | 1 | 2 | 3 | -12 | 5 |
| 18 | Borussia Mönchengladbach | 6 | 0 | 0 | 6 | -12 | 0 |
Diğer Bundesliga maçları
Tümünü gör →Sık sorulan sorular
- Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt ne zaman?
- Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt, 24 Ekim 2026 Cumartesi 16:30 UTC tarihinde başlayacak.
- Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt nerede oynanıyor?
- Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt maçı Signal Iduna Park stadyumunda oynanacak.
- Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt hangi turnuvada?
- Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt maçı Bundesliga bünyesinde oynanacak.
- Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt maçına ne kadar kaldı?
- Borussia Dortmund vs Eintracht Frankfurt 24 Ekim 2026 Cumartesi 16:30 UTC tarihinde başlıyor. Sayfanın üstündeki geri sayım kalan süreyi canlı gösterir.
Yerel başlama saatleri
| New York (GMT-4) | 24 Eki Cmt 12:30 |
|---|---|
| Los Angeles (GMT-7) | 24 Eki Cmt 09:30 |
| Birleşik Krallık (GMT+1) | 24 Eki Cmt 17:30 |
| Orta Avrupa (GMT+2) | 24 Eki Cmt 18:30 |
| Hindistan (GMT+5:30) | 24 Eki Cmt 22:00 |
| Japonya (GMT+9) | 25 Eki Paz 01:30 |
| Sidney (GMT+11) | 25 Eki Paz 03:30 |
| Brezilya (GMT-3) | 24 Eki Cmt 13:30 |